Котли БРІК від виробника

Наша компанія здійснює виробництво котлів опалення марки "Brick" і пропонує ці агрегати до реалізації жителям України. Наші пропозиції вигідні, оскільки ціни ми завжди утримуємо на конкурентоспроможні позиції. Купуючи зроблені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви значно заощадите свої кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси варіативні: вони залежать від видів палива і його сортів, кількість яких вражає широким розмаїттям. Наше виробництво котлів в Україні засноване на застосуванні інноваційного обладнання та сучасних технологій, тому опалювальні котли БРІК відрізняються надійністю й довговічністю.

Котли БРІК: види палива

Останнім часом сучасний ринок застосовує принцип раціональності та безвідходності виробництва, й пропонує наступні модифікації палива (котли БРІК працюють на будь-якому з різновидів):

 • дрова в будь-яких порід деревини (в тому числі хвойні);
 • гілки й деревні обрізки, тріска;
 • стружка й тирса (в тому числі вологі);
 • брикети й пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга й гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, сформованих на основі пропозицій онлайн-магазинів і регіональних ринків (свої умови диктують і виробники котлів), то побачите, що види паливних ресурсів за цим параметром розрізняються. Ось лише деякі приклади: ціна колотих дров (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. за кубометр, соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 грн., пелет світлий – від 2800 до 3100 грн., пелет темний – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 грн. (станом на червень 2017 р.).

До початку опалювального сезону ціни, як правило, зростають на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в придбанні опалювального агрегату, намагаються купити котел від виробника, адже відсутність посередників у процесі продажу істотно знижує ціни на вироби.

Чому ми рекомендуємо купити котли БРІК нашого виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів, наше підприємство не використовує в процесі їх реалізації послуги посередників, а тому ми пропонуємо найкращі ціни. Крім того, існує ряд факторів, які для потенційних покупців є приємними вигодами:

 • Котли БРІК показують максимум працездатності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також і з сирими (допустима вологість - до 70%)тріскою та тирсою.
 • На кожен котел наша компанія надає абсолютну гарантію.
 • Покупець отримує точну й повноцінну інформацію про кожну представлену в каталозі модифікацію.
 • Ми надаємо можливість випробувати роботу вибраного пристрою на наявному в покупця паливі.
 • Наші досвідчені консультанти допоможуть вам підібрати котел на дровах або іншому паливі. Таке обладнання буде повністю відповідати параметрам Вашого приміщення: ідеальна модель опалювального котла.
 • Здійснюючи виробництво твердопаливних котлів, ми показуємо замовнику реальну роботу агрегату в активній експлуатації (для цього ви повинні лише повідомити про час вашого приїзду): підключений до котла контрольно-вимірювальний прилад фіксує й демонструє величину потужності та кількість вироблених гігакалорій.

Вибираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на марку сталі, товщину металу, розмір агрегату, його потужність, а також надійність супутнього обладнання - на цих параметрах базується ціна.